piątek, 9 sierpnia 2013

Russian problem

Wiecie co? Uwielbiam wschód. Za kulture, obyczaje i wszystko inne. Jednak to co się dzieje w Rosji i przez rosje to dla mnie tragedia. Pobicia kończące się śmiercią, prześladowanie na tle fizycznym i psychicznym, areszt, kary za to, że kocha się inaczej?! MIŁOŚĆ TO MIŁOŚĆ! Nie dziwie się, że na całym Świecie bojkotują olimpiade w Soczi.

 http://rbth.ru/news/2013/07/28/russian_lawmaker_wants_ban_on_gay_propaganda_to_be_applied_to_sochi_game_28449.html

Powstała nawet strona na facebooku:  https://www.facebook.com/Boycott2014WinterOlympicGamesInRussia

Niemiecka minister wzywa do bojkotu olimpiady w Soczi. Przez "antygejowskie prawo" 

Amerykanie nawołują do bojkotu rosyjskiej wódki. Przez "antygejowskie prawo" 

- W Szkocji ruszyła petycja online, wzywająca władze Glasgow do zerwania więzi kulturalnych z jego miastem partnerskim Rostów nad Donem (Rosja). Jest to odpowiedź na antygejowskiej ustawy w Rosji.


- Chris Bryant (Partia Pracy) deputowany do parlamentu brytyjskiego opowiedział się za bojkotem rosyjskiej wódki w ramach solidarności ze społecznością LGBiT.

- W poniedziałek, 05 sierpnia 2013 działacze ruchu LGBT dążący do wprowadzenia zakazu na wszystkie rosyjskie alkohole, likiery i żywność w barach, kawiarniach, tawernach i restauracjach w całym Nowym Jorku w ramach protestu do kanalizacji miejskiej wylali rosyjski alkohol.

Jesteście za miłością? Za tym by zawodnicy i zwykli ludzie nie ponosili kar pieniężnych tylko dlatego, że nie są tacy jacy według rosjan powinni być? PODPISZ !!

http://www.change.org/en-GB/petitions/international-olympic-committee-ioc-relocate-the-2014-winter-games-to-vancouver-2

!! http://www.theatlanticwire.com/global/2013/08/russian-vodka-boycott-working-whether-you-it-or-not/68136/ !! - The Russian Vodka Boycott Is Working, Whether You Like It or Not

You know what? I love East for culture, mores and everything! But this what russia do with human rights make me ( and half of the world ) furious! Physical and psychological violence, dying young people, arrest and punishment only because they love different?! For me it is a horror. I'm not suprised that people are boykotting Olympics games in Sochi! LOVE IS LOVE!- German minister urges for boykott Olympics Games in Sochi because of homophobic law
- Americans aurges for a boycott of Russian vodka because of homophobic law
- In Scotland launched online petition, calling on the authorities of Glasgow to break the ties with his sister city of Rostov-on-Don (Russia). This is in response to anti-gay law in Russia.
- Chris Bryant (Labour Party) Member of the British Parliament called for boycott of Russian vodka in solidarity with the community LGBiT
- LGBT activists seeking to ban all Russian spirits, liqueurs and food in bars, cafes, taverns and restaurants around New York City in protest poured to the municipal sewage Russian alcohol.

You want to fight with it?! SIGN PETITION! 

!! http://www.theatlanticwire.com/global/2013/08/russian-vodka-boycott-working-whether-you-it-or-not/68136/ !! - The Russian Vodka Boycott Is Working, Whether You Like It or Not

Breakfast - Ferrero Rocher, Coffe in Gay mug and Vogue *_*


3 komentarze: